Breaking News

Iga Świątek uderzona piłką przez Danielle Collins w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich……….see the full details and photos……….

Zmagania w tenisowym turnieju olimpijskim wchodzą w decydującą fazę, co najlepiej pokazuje sytuacja z ćwierćfinału Igi Świątek przeciwko Amerykance Danielle Collins. Polka na początku trzeciego seta została trafiona piłką przez rywalkę przy siatce. Świątek mocno odczuła całe zdarzenie, ale później… pokazała rywalce swoją siłę. Od momentu uderzenia wygrała cztery gemy z rzędu!

Mecz Igi Świątek z Danielle Collins miał nietypowy przebieg. Polka pewnie wygrała pierwszego seta 6:1, ale w drugim postawiła się Amerykanka, zwyciężając do dwóch gemów. Wszystko więc musiało rozegrać się w trzeciej partii, ale na samym jej początku doszło do bardzo niecodziennej sytuacji.

Świątek w jednej z akcji pobiegła do siatki, a rywalka… trafiła ją piłką w korpus. Nasza zawodniczka bardzo odczuła całe zdarzenie, a na jej twarzy pojawiły się nawet łzy. Rywalka po wszystkim przeprosiła 22-latkę. Deprymujące zdarzenie jeszcze bardziej natchnęło raszyniankę, która wygrała trzy pierwsze gemy seta i sprawiła, że atmosfera była coraz bardziej gęsta.