Breaking News

Iga Świątek przerażona zachowaniem rywalki. “Nie rób tego, proszę” [WIDEO]

Iga Świątek rozpoczęła rywalizację w WTA Finals od zwycięstwa z Marketą Vondrousovą 7:6(3), 6:0. Przed rokiem Polka również brała udział w tym samym turnieju. Wówczas 31 października, czyli w dzień Halloween, Ons Jabeur

założyła przerażający strój i przestraszyła Polkę, która udzielała wywiadu. W tym roku Świątek zaapelowała do Tunezyjki, aby nie powtarzała zeszłorocznego żartu.
Iga Świątek przestraszona przez Ons Jabeur

Iga Świątek w meczu z Czeszką Marketą Vondrousovą wyszła z ogromnych opresji. W pierwszym secie przegrywała już 2:5 i wydawało się, że WTA Finals rozpocznie od porażki. Mimo to wiceliderka rankingu WTA świetnie zareagowała na słabszy moment rywalki, zwyciężając tę partię 7:6 (3). W drugim secie Polka nie oddała żadnego gema. Teraz Świątek przygotowuje się do meczu z Coco Gauff. W dzień Halloween 22-latka przypomniała sobie o sytuacji, która miała miejsce rok temu.

Iga Świątek rozbawiona pytaniem od dziewczynki trenującej tenis. “Mój Boże, też bym chciała się dowiedzieć”

Ons Jabeur przestraszyła Świątek. Teraz Polka zabezpieczyła się przed psikusem
Dokładnie 31 października 2022 roku Iga Świątek udzielała kolejnego już wywiadu organizacji WTA. W trakcie rozmowy niespodziewanie zza jej pleców wyłoniła się przebrana w przerażający kostium Ons Jabeur. Tunezyjka

chwyciła za ramię Świątek, która z przerażenia momentalnie zerwała się z krzesła. Cała sytuacja zakończyła się dosyć humorystycznie. “Żartujesz sobie ze mnie? To jest najgorsze” – mówiła Polka.