Breaking News

Iga Świątek kontra Ena Shibahara Transmisja na żywo i porady – Świątek faworytką na US Open

Iga Świątek Forma
Iga Świątek ma w tym roku bilans 56-7, wygrywając Qatar Open i Indian Wells Open na kortach twardych, a także Madrid Open, Italian Open i French Open na kortach ziemnych.
Numer 1 na świecie odpadła wcześnie z Wimbledonu i poniosła porażkę w półfinale z Qinwen Zheng na Olimpiadzie. Zdobyła brązowy medal po zdominowaniu Anny Karoliny Schmiedlovej 6-2 6-1.
Polka była poniżej swoich możliwości w Cincinnati, gdzie pokonała Varvarę Grachevą i Mirrę Andreevą w 3 setach. Wygrała 20% swoich drugich serwisów w półfinale, przegrywając 6-3 6-3 z Aryną Sabalenką.
Świątek pokonała Kamilę Rachimovą 6-4 7-6 w pierwszej rundzie US Open, notując 30 wygranych i popełniając 41 niewymuszonych błędów.
Forma Ena Shibahara
Ena Shibahara wzięła w tym roku udział w dwóch turniejach WTA Tour, przegrywając z Emmą Raducanu w pierwszej rundzie w Nottingham i Ellą Seidel w drugiej rundzie w Pradze.
26-latka przeszła kwalifikacje do turnieju USA Open, pokonując w 3 setach Katarinę Zavatską i Arianne Hartono.
Shibahara pokonała Darię Saville 6-3, 4-6, 7-6 w pierwszej rundzie, notując 57 ciosów zwycięskich, popełniając 43 niewymuszone błędy i broniąc 9 z 14 break-pointów.