Breaking News

Iga Świątek przegrywała 2:4, szansa dla rywalki i nagle zwrot akcji [SKRÓT MECZU]…………see the full details and photos……….

Kolejny kapitalny mecz Igi Świątek! A przecież wszystko zaczęło się kompletnie nie po jej myśli. Linda Noskova prowadziła w pierwszym secie już 4:2, miała szansę zapewnić sobie przewagę w tym spotkaniu, a wtedy Polka zaczęła grać jak maszyna i wygrała 6:4, 6:0. Skrót tego spotkania trzeba zobaczyć.

40

Prostatitis Symptoms? This Remedy Will Relieve Them In 2 Hours!

Więcej informacji znajdziesz w Przeglądzie Sportowym Onet
Iga Świątek ograła Lindę Noskovą 6:4, 6:0 i jest już w 4. rundzie turnieju w Indian Wells. Polce się udał rewanż za porażkę na Australian Open. Początek meczu nie był łatwy, ale liderka rankingu WTA poradziła sobie z kłopotami i świetnie wróciła do gry na wysokim poziomie. Polka od samego początku spotkania udowadniała dużą pewność siebie i to, że jest skupiona na zadaniu. A to przekładało się na kolejne wygrane akcje.
Na początku jednak niewiele wskazywało na to, że dla Polki będzie to tak łatwe zadanie. Już w trzecim gemie bowiem została przełamana przez rywalkę, Czeszka się nie myliła i doprowadziła do stanu 4:2. A gdy później przy serwisie Świątek trwała długa walka na przewagi polscy kibice mogli mieć spore obawy co do wyniku meczu.