Connect with us

Breaking News

Po tym zdjęciu Igi Świątek z ojcem ruszyła prawdziwa lawina. Fani nie odpuścili nawet na moment, dostrzegli ten szczegół

Published

on

Iga Świątek ma za sobą długi i wyczerpujący sezon, ale zwieńczony wielkim sukcesem. Reprezentantka Polski w ostatnim turnieju w 2023 roku, a więc podczas WTA Finals okazała się najlepszą tenisistką, a dzięki triumfowi wróciła na pozycję liderki światowego rankingu. Teraz mogła wybrać się na zasłużony odpoczynek, na który zabrała również swojego tatę. Fani byli zachwyceni rodzinną fotografią.

Tylko z pozoru może się wydawać, że niedawno zakończony sezon był w wykonaniu Igi Świątek gorszy niż poprzedni. Jasnym jest, że reprezentantka Polski miała pewien kryzys formy, ale i tak zdołała wygrać kilka znaczących turniejów i po krótkiej przerwie wróciła na tron w kobiecym tenisie. O wszystkim zadecydował turniej WTA Finals. Podczas zawodów w Meksyku Świątek pokazała swój najlepszy tenis i nie dała rywalkom żadnych szans. Był to kolejny wielki sukces Polki w karierze.

Iga Świątek z tatą na wakacjach
Czasu na odpoczynek nie ma zbyt wiele, bo jeszcze pod koniec tego roku zobaczymy Świątek na korcie, a później tenisowa karuzela ponownie rozkręci się na dobre. – Będę miała 10 dni wakacji i cieszę się, że znalazł się na to czas. Nasz sezon w cały czas jest wydłużany. Nie zaczynamy sezonu w styczniu, bo wyjeżdżam trenować do Abu Dhabi lub Dubaju już w połowie grudnia. Dlatego warto znaleźć czas na odpoczynek – mówiła Świątek jeszcze podczas turnieju WTA Finals. Dlatego mistrzyni wykorzystuje każdą chwilę na ładowanie baterii i dzieli się zdjęciami z wakacji w mediach społecznościowych. Okazuje się, że wolny czas tenisistka spędza ze swoim tatą, Tomaszem Świątkiem. Ich wspólne zdjęcie z wypoczynku ujęło kibiców.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2024 UKlery